PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImRvYnJlLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+DQo=

Пример расписки и договора, которые необходимо составлять при займе денежной суммы

Все буде добре

РОЗПИСКА

 

м. _______________     «__»___________ 20__ р.

 

Я, _________________________ (прізвище, ім’я, по батькові), паспорт: серія ________, Nо. ___________, виданий __________________________________________, проживаючи_(й,а) за адресою: _____________________________________________, відповідно до договору позики від «___»________ 20__ року, одержав від ___________________________ (прізвище, ім’я, по батькові), паспорт: серія ________, Nо. ___________, виданий __________________________________________, проживаючи_(й,а) за адресою: _____________________________________________, у борг суму в розмірі ______________ (_____________________________)(сума прописом) гривень, і зобов’язуюся повернути її в строк, зазначений у договорі.

 

«__»__________ 20__ г.                                   ___________________

(підпис)

 

 

ДОГОВІР ПОЗИКИ

 

м.________________ _______________ (дата прописом)

 

Гр. ____________________________ (П.І.П), проживаючий _____________________ (повна адреса за місцем проживання), іменований надалі  Позикодавець, і гр. _____________________________ (П.І.П.), проживаючий _______________ (повна адреса за місцем проживання), іменований надалі  Позичальник, уклали даний договір про наступне:

  1. Позикодавець передає Позичальникові у власність ___________________ гривень на зазначений нижче строк, а Позичальник зобов’язується повернути зазначену суму в обумовлений строк.
  2. Повернення зазначеної в даному договорі суми може мати місце за бажанням Позичальника протягом  _______________________ рівновеликими частинами, однак останній внесок повинен бути зроблений не пізніше «____»_______20___р.
  3. Зміст ст.ст.1046 і 1051 Цивільного кодексу України сторонам відомий.
  4. Даний договір вважається укладеним з моменту фізичної передачі Позикодавцем Позичальникові обумовленої суми.
  5. Складений в ______ екземплярах, кожний з яких має однакову силу.

 

Юридичні реквізити сторін:

Позикодавець:

Паспорт: серія _______________ N ___________________, виданий «___»_______20___м.

_________________________________

 

Позичальник:

Паспорт: серія _______________ N ___________________, виданий «___»_______20___м.

_________________________________

 

Підписи сторін:

Позикодавець підпис ___________

Позичальник підпис ____________