Суперкомплекс від Анни Курнікової

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 13 травня, о 16:00 в тележурналі «Все буде добре».

Обираємо якісну гірчицю
Якщо ви або ваші близькі любите гірчицю, то просто зобов’язані почути поради від нашого експерта Костянтина Грубича. Як не помилитися у виборі і не потрапити на неякісний товар? В якій упаковці гірчицю краще не купувати? Все найцікавіше тільки сьогодні.
П’ять вправ від Анни Курнікової
Жіночні плавні лінії фігури – це реальність. Завдяки всього п’яти вправам. Суперкомплекс від Анни Курнікової. Зробіть ще один крок на шляху до досконалості.
Готуємо суп «Мінестроне»
Суп, який багатий вітамінами і корисними речовинами, а так само він піклується про вашу фігуру. Ви ніколи не погладшаете, але завжди будете ситі. Готуйте сьогодні суп «Мінестроне» разом з Ектором Хіменес-Браво!
Сімейна страва від Віктора Павліка
Не можете відмовити собі в перекусі і часто харчуєтеся фаст-фудом? З сьогоднішнього дня ви забудете про неправильну їжу назавжди. Завдяки Віктору Павлику, який поділиться своїм унікальним рецептом. Приготуйтеся записувати!
10 способів оригінально зав’язати шаль
Часто в нашому образі не вистачає останнього штриха, який підкреслить нашу індивідуальність. Сьогодні Роман Мідний розповість, як урізноманітнити і освіжити свій гардероб за допомогою однієї лише шалі. Будьте особливими!

Речі зі старих джинсів
У вашій шафі припадають пилом старі джинси, які ви більше не бажаєте носити? Просто подаруйте їм нове життя. Ольга Волкова навчить перетворювати непотрібну річ в просто необхідну.
Астропрогноз
Чим буде наповнений наступний тиждень? Представники якого знака зодіаку найбільше потребують перерв, а у кого навпаки з’явиться стабільність і гармонія? Сьогодні вам розповість екстрасенс – Хаял Алекперов.