Вчимося робити ексклюзивні квіти з тканини

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 28 травня, о 16:00 в тележурналі «Все буде добре».

Як уникнути сімейних конфліктів?
На початку подружнього життя, ми свято віримо в те, що буде вона щасливим та безтурботним. Але рано чи пізно неминуче виникають конфлікти і непорозуміння. Як згладити гострі кути, де необхідно йти на компроміси, і як правильно виходити з конфліктної ситуації з’ясуємо сьогодні. На запитання глядачів відповідають кращі експерти!
Моделюємо тіло до літа – боремося з 5-ма проблемами
Купальний сезон вже відкритий. І нам так хочеться з’явитися на пляжі в ідеальній формі. Аніта Луценко покаже комплекс дієвих вправ, які допоможуть швидко та ефективно усунути проблемні зони. Приєднуйтесь до тренування!
Як за допомогою парео зробити фігуру ідеальною?
Парео є хітом будь-якого пляжного сезону. Легке і яскраве, воно здатне не тільки приховати недоліки, але і зробити вас по-особливому привабливою. Сьогодні Рома Мідний навчить нас, як правильно його використовувати, щоб підкреслити красу вашої фігури. Не пропустіть!
Квіти з тканини
Сьогодні Ольга Волкова навчить вас робити ексклюзивні квіти з тканини! Обов’язково дізнайтеся, як з будь-якого підручного матеріалу, можна, зробити дорогу дизайнерську річ, яка стане гідною прикрасою вашого образу!
Щоб відпочинок у таборі вдався!
З кого питати, якщо з вашою дитиною трапився нещасний випадок, і хто несе відповідальність за її збереження під час відпочинку, дізнайтеся сьогодні у нашому випуску. На всі питання відповість Михайло Присяжнюк.