Робимо чорничний торт без випікання

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 6 червня, о 16:00 в тележурналі «Все буде добре».
Вибираємо спеції
Практично жодна страва не обходиться без щіпки ароматних спецій, які створюють неповторний смак. Але навіть у цьому інгредієнті може ховатися прихована загроза вашому здоров’ю. Як вберегтися від підробки і придбати справжні спеції розповість Костянтин Грубич. Не пропустіть найважливішого!
Чорничний торт без випікання
Сьогодні Тетяна Литвинова поділиться рецептом швидкого і корисного чорничного торта, приготування якого не забере у вас багато часу. Записуйте рецепт унікального десерту, який не потрібно випікати!
Маска з розмарином
Розмарин здавна славився своїми антисептичними та загоюючими властивостями. І сьогодні Ольга Сеймур приготує маску, використовуючи саме цей чарівний інгредієнт. Що ще входить до складу цієї диво-маски? Дізнайтеся вже сьогодні!
Вертикальний город – робимо зелену стіну
Ви давно мріяли про власний город, але через відсутність місця не могли втілити мрію в реальність? Вихід є – посадіть вертикальний город прямо на стіні. Зручно, красиво і все під рукою. Подробиці дивіться у сьогоднішньому випуску!
П’ять найпоширеніших помилок у веденні дитячого прикорму
Правильний процес введення прикорму малюка, є запорукою його міцного здоров’я. Навіть не дивлячись на різновид способів, багато батьків роблять неприпустимі помилки. Як це зробити правильно і без шкоди для дитини, дізнайтеся сьогодні від дитячого педіатра. Також у гості прийшли Дар’я Трегубова, Лілія Ребрик та молодий батько Гриша Решетник. Приєднуйтеся.