Астропрогноз на тиждень від Хаяла Алекперова

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 24 червня, о 16.00 в тележурналі «Все буде добре».

Вибираємо безпечний засіб від комарів

Як часто вечірні літні прогулянки, відпочинок на природі та солодкий сон з відкритим вікном нам отруюють надокучливі комарі. Ми намагаємося врятуватися захисними засобами, але в замін лише ще більше погіршуємо ситуацію! Адже багато захисних засобів шкодять нашому здоров’ю не менше, ніж самим кровопивцям. Як убезпечити себе, знає Костянтин Грубич!

Тренуємося разом з Ігорем Обуховським

Літо в самому розпалі, так само як і наші інтенсивні тренування з Ігорем Обуховським! Сьогодні початок другого тижня ефективних занять. І сьогодні ви дізнаєтеся, чому Валентина прийшла на тренування не одна! Чому їй знадобилася підтримка самого близької людини, щоб не кинути заняття?

Гречка з куркою від Михайла Поліцеймако

Сьогодні на нашій кухні відомий актор Михайло Поліцеймако. Він відкриє вам секрети свого улюбленого блюда з простих і доступних кожному інгредієнтів! Гречка з куркою і сирним соусом обов’язково вийде і у вас!

Засоби від комарів своїми руками

Кожен знайомий з таким явищем, як сильний свербіж після укусу комара. Експерт Ольга Сеймур навчить запобігати цьому, приготувавши ефективний засіб з виключно натуральних складових. А також розповість про засіб, яке оперативно допоможе впоратися з неприємними наслідками укусу.

Від храпу до інсульту – один крок!

З цим настирливим звуком хоч раз у житті мав справу кожен з вас. Якщо не вдома, так у вагоні поїзда – обов’язково! Хропіння дратує, виснажує. Але мало хто знає, що хропіння може бути симптомом небезпечної хвороби. І сьогодні наш експерт розповість, що робити, аби не померти від хропіння!

Астропрогноз від Хаяла Алекперова

Наступний тиждень, якщо вірити зіркам, буде наповнений взаєморозумінням і позитивними змінами. Але одному зі знаків зодіаку потрібно бути на чеку, адже саме в цей період близькі потребуватимуть їх уваги та підтримки. Всі подробиці розповість екстрасенс Хаял Алекперов!