Як вибрати нешкідливі вологі серветки

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 27 червня, о 16.00 в тележурналі «Все буде добре».

Як вибрати нешкідливі вологі серветки

Алергія, дерматити, ранні зморшки, онкологічні захворювання … і це ще далеко не повний список проблем, якими можуть обдарувати вас вологі серветки, які повинні приносити тільки свіжість і користь. Сьогодні Андрій Бабаєв оголосить відкриту війну неякісним і шкідливим вологим серветкам і розповість, як їх вибирати правильно.

Війна з ненависними кілограмами від Ігоря Обуховського

Другий тиждень інтенсивних тренувань з Ігорем Обуховським підійшов до кінця! Наші добровольці вже відчули вагомі результати. А як триває ваша війна з ненависними зайвими кілограмами? Приєднуйтесь до тренувань і вдосконалюйте своє тіло кожен день.

Парфе з полуницею і медом

У перекладі з французької «парфе» означає «бездоганний». У вас є можливість переконатися в тому, що це саме так. Ліза Глинська приготує цей ніжний десерт та поділиться з вами всіма секретами приготування. 

Вибираємо лінолеум

Ви вирішили поміняти підлогове покриття і не можете визначитися з тим, який лінолеум вибрати? Сьогодні Тарас Шпіра підкаже, на що звертати увагу, вибираючи цей товар! Ви повинні побачити, як можна протестувати лінолеум!

Обережно! Лишай!

Ви завжди вважали, що проблема появи лишаю – це наслідок міцних обіймів з бродячими тваринами? Це зовсім не так. Ви можете їм заразитися ним навіть не контактуючи з тваринами! Сімейний лікар Костянтин Зеленський розповість, як убезпечити себе і своїх дітей від цього захворювання.