Ігор Обуховський представить команду нового сезону «Щоденників схуднення»

Все буде добре

Сьогодні (10 жовтня) в ефірі каналу СТБ стартує черговий сезон «Щоденників схуднення». Разом із тренером Ігорем Обуховським займатися буде нова команда учасників, для яких схуднення – це не тільки можливість нормально виглядати, але й шанс втілити у життя свої найзаповітніші мрії!

Після участі в першому сезоні шоу «МастерШеф» Ігор Місевич досяг всього, про що мріяв. Чоловік отримав посаду су шефа в одному зі столичних ресторанів та став експертом рубрики «Гриль» у передачі «Все буде добре». Ось тільки з особистим життям у нього поки не склалося.

Погладшавши на заробітках в Іспанії до 115 кілограмів, Ігор зрозумів, що більше не подобається жінкам, які подобаються йому. Будучи не в силах самостійно загнати себе в спортзал, кухар звернувся за допомогою до Ігоря Обуховського.

misevich.jpg

35-річна Юлія розтовстіла після двох пологів: перший раз – на 34 кілограми, другий – на 28. Як це часто буває, чоловік, який одружився на красуні, а в результаті отримав телепузика, незабаром залишив сім’ю. У випадку Юлі це був подвійний удар, адже її чоловік пішов не до іншої, а до іншого.

Не знаючи навіть, як пояснити своїм дочкам зникнення батька, жінка організувала успішний бізнес – відкрила салон краси, щоб у роботі забути про свої проблеми. До почуттів Юлю повернуло випадкове знайомство в Інтернеті. Боячись, але пристрасно бажаючи реальної зустрічі з віртуальним залицяльником, перукар стала учасницею нового сезону «Щоденників схуднення».

volovich.jpg

Коли Людмила через 7 місяців повернулася з заробітків в Італії, то відчула справжній шок. Її 13-річний син розтовстів до 110 кілограмів! Ігор розповів мамі, що в школі всі жартують над ним, через що хлопчик відчуває себе ізгоєм.

Лінуючись займатися спортом, Ігор прочитав в Інтернеті про можливість хірургічного зменшення шлунка та почав клянчити у мами гроші на операцію. Тому Людмила, яка і сама важить 95 кілограмів, вирішила відправитися з Ігорем на «Щоденники схуднення» – повернути синові здорову вагу і нормальне життя.

luda_igor.jpg

Вага 26-річної Юлі становить 105 кілограмів. Жінка почала товстіти після краху свого першого шлюбу. Тоді чоловік залишив вагітну Юлю, а потім і новонароджена дитина виявилася з пороком серця, в результаті чого померла немовлям. Жінка зареклася довіряти чоловікам й почала заїдати горе шкідливою їжею.

Але з часом в її житті з’явився Микола – порядна людина, з якою Юля ризикнула знову завести дитину. Цього разу немовля було в порядку, ось тільки проблеми почалися у його мами. Вона сильно розтовстіла і зрозуміла, що більше не приваблює чоловіка. Юля прийшла в «Щоденники схуднення», аби повернути кохання Миколи і зберегти сім’ю.

ganja.jpg

Чоловік називав Галину коровою і частенько дозволяв собі рукоприкладство. Але розлучитися з деспотом жінка ризикнула лише тоді, коли виросли її діти. Сьогодні Галині 54 роки. Вечорами після роботи вона сидить вдома одна та зі сльозами на очах слухає улюблені пісні Стаса Михайлова.

А нещодавно Галина вперше за 30 років здійснила похід на дискотеку, де випадковий чоловік, якого вона запросила на танець, відповів їй відмовою та порадив терміново схуднути. Бажаючи здобути струнку фігуру і знайти супутника життя, 100-кілограмова Галина довірила свою долю Ігорю Обуховському.

gali-odinec.jpg

Ви досі не вірите, що позбутися зайвих кілограмів можна, займаючись не в спортзалі, а вдома? Тоді дивіться сьогодні (10 жовтня) рубрику «Щоденники схуднення» в шоу «Все буде добре» на СТБ – фітнес-тренер Ігор Обухівський доведе, що ви помиляєтеся!

IMG_5174_copy.jpg