Як прогнати страхи та комплекси?

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 30 жовтня, о 16:00 у тележурналі «Все буде добре» на СТБ.
Групові тренування з Ігорем Обуховським
Вам знайомі ситуації, коли бажаний успіх вислизає крізь пальці, і все через вашу невпевненість у собі? Прийшов час розпрощатися з ними раз і назавжди. Приєднуйтесь до нашої команди. Сьогодні Ігор Обуховський розповість, як прогнати страхи та комплекси. Адже навіть найстарша та найскромніша учасниця – Галина – зрозуміла, що можливо все. І вже сьогодні ви дізнаєтеся, що змусило тиху та непомітну жінку перетворитися на … яскраву та чуттєву королеву танцполу.
Шашлички з курячих сердечок з соусом теріякі
Ви теж думаєте, що з дешевих субпродуктів не можна приготувати нічого смачного? Експерт Сергій Калінін знову готовий зруйнувати усталений стереотип, приготувавши справжні ласощі з курячих сердечок.
Шоколадний бісквіт на окропі
Для вас приготування бісквіта це завжди морока з тим як добре та якісно збити білки, щоб коржі не осідали? Тетяна Литвинова впевнена, що ваші муки марні, і сьогодні експерт навчить готувати пишний бісквіт всього за п’ять хвилин.
Ідеальна шапка для вас
Навіть в холоди ви не одягаєте шапку, бо вважаєте, що вона вам не йде? Роман Мідний позбавить вас від постійного ризику застудитися і доведе що цей головний убір здатний не тільки зігріти, але й підкреслити вашу красу.
Як не стати жертвою шахрая
Акторська гра, ретельно продумані схеми, спроби втертися в довіру, на що тільки не йдуть шахраї заради своєї бридкою мети. Немислимі обмани підстерігають нас на кожному кроці, але щоб залишити злочинців у дурнях досить знати важливі правила поведінки про які ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску.