На тренування до Ігоря Обуховського прийде зірка «Х-фактора»?

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 4 листопада, о 16:00 у тележурналі «Все буде добре» на СТБ.
Дізнайтеся три найефективніших способу обдурити апетит
Великі порції та постійне бажання перекусити переслідують вас день у день? Звірячий апетит можна обдурити і дієтолог Світлана Фус і психолог Наталія Холоденко знають, як це зробити за допомогою трьох ефективних способів. Не пропустіть найважливішого.
Тренування з Ігорем Обуховським
Команда «Щоденників схуднення» виходить на фінішну пряму. Битва за головний приз стає більш напруженою. Сьогодні в боротьбу на повну включився і наймолодший учасник – школяр Ігорьок. Адже його просто не впізнати після тренінгу, на якому 13-річному хлопцю довелося проявити себе зрілим та сильним чоловіком. А також Ігор познайомився із зіркою Х-фактора – людиною, на якого завжди мріяв бути схожим. Не пропустіть – буде цікаво. Приєднуйтесь до нашого тренування – і ви помітите, що не тільки ваше тіло, а й усе життя почне змінюватися на краще.
Апельсиново-кавовий пудинг
У вогкій осені нам так не вистачає сонечка, дуже легко продрогнути, захандрити, а то й взагалі – застудитися. Сьогодні Тетяна Литвинова поділиться чудесним способом для підвищення і настрою і імунітету. Про всі секретні інгредієнти дивіться у сьогоднішньому випуску.
Тренди сезону в осінньому макіяжі
Моделі на подіумах рясніють своєю яскравістю та незвичністю макіяжу. Ви думаєте вам такий зробити не під силу? Сьогодні Роман Мідний відкриє в вас нову здатність – мистецтво наносити осінній трендовий мейк-ап.
Астропрогноз
Настав найбільш сприятливий період для успіхів в кар’єрі та невичерпного натхнення. Кого із знаків зодіаку очікує довгоочікуваний зліт, а кого образливе падіння розповість екстрасенс Хаял Алекперов.