Хто переможе у рубриці «Щоденники схуднення»?

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 11 листопада, о 16:00 у тележурналі «Все буде добре» на СТБ.

Довгоочікуваний фінал «Щоденників схуднення»

Після місяця виснажливих тренувань Ігор Обухівський представить глядачеві струнких учасників своєї команди. Ви дізнаєтеся, як змінилося життя кожного з них, а також: хто стане переможцем сезону? Нові рекорди і яскраві сюрпризи – не пропустіть фінальне зважування у рубриці «Щоденники схуднення»!

Кисіль від застуди

Сьогодні кулінарний експерт шоу «Все буде добре» Ігор Місевич розповість і покаже, як приготувати антизастудний кисіль з прекрасним доповненням – карамельною коврижкою.

Волосся на дріжджах

Модель Христина Гоц-Готліб поділиться рецептом дріжджової маски, яка сприяє швидкому росту волосся. Тепер мрія про довгі та здорові локонах стане реальністю!

Саморобна ключниця

Майстер рукоділля Ольга Волкова розповість, як з підручних засобів зробити оригінальну ключницю, щоб у вашій родині кожен йшов на роботу або навчання зі своєю зв’язкою ключів і не брав чужу.

Астропрогноз

Цей тиждень буде випробувати відносини людей на міцність. А одного із знаків зодіаку чекає підвищення по кар’єрних сходах, завдяки вмінню розташовувати до себе людей. Екстрасенс Хайал Алекперов дасть пораду кожному, як слід прожити тиждень відповідно до розкладу зірок.