Як позбавиться від сутулості за місяць?

Все буде добре

Дивіться сьогодні, 21 листопада, о 16:00 у тележурналі «Все буде добре» на СТБ.
Вибираємо консервовані гриби
Купуючи мариновані опеньки, білі гриби, грузді, печериці, думаєте, що купуєте саме їх? А ось Костянтин Грубич впевнений, що замість безпечних грибів ми купуємо небезпечний для здоров’я фальсифікат в речовині з моргу. Вперше ми розкриємо шокуючу правду – з чого можуть робити мариновані шампіньйони. Не пропустіть – в сьогоднішньому випуску.

10 хвилин на день і через місяць ніякої сутулості
Ваша звичка сутулиться ще зі шкільної лави? Прийшов час нарешті полегшити навантаження для вашої втомленою спини, а вашу поставу зробити рівною та котячою. Як це зробити завдяки вправам по 10 хвилин на день, дізнайтеся з комплексу Тетяни Литвинової.
Сирний пиріг з хурмою, яблуками та гранатовим сиропом
Не знаєте, як можна з терпкою хурми зробити неймовірно смачний та апетитний десерт? Алла Ковальчук знає чудовий варіант, як зробити легкий, ароматний та вітамінний торт. До того ж навчить правильно вибирати хурму. Приєднуйтесь до нашого готування.

Якщо у вас є старі чоботи, не викидайте. Зробимо з них ультрамодний клатч
Вважаєте, що ваші старі чоботи давно вийшли з моди і стали непривабливими? Ольга Волкова радить подивитися на них у новому амплуа в якості стильного клатча. Про всі етапи перетворення старої речі в абсолютно нову, дивіться у сьогоднішньому випуску.
Топ-5 ознак, які підкажуть, що у вас починається діабет
Ця хвороба підкрадається зовсім непомітно, ви навіть і не відчуваєте, що ось-ось можете захворіти на цукровий діабет. Ця хвороба – діагноз понад мільйон українців і не тільки через спадковості. Але є і хороші новини: якщо вчасно звернути увагу на кілька незначних симптомів, його можна уникнути. Як розпізнати недугу розкажуть наші компетентні експерти.