Три диво-засоби щоб привести себе до ладу

Все буде добре
Дивіться сьогодні, 1 січня, о 16:00 у тележурналі «Все буде добре» на СТБ.
Перевіряємо найсмішніші способи позбутися похмілля
Якщо ви вчора бурхливо святкували, то напевно у вас і зараз не дуже добре самопочуття. І чого тільки люди не придумують, аби полегшити цей неприємний стан. Іноді способи позбавлення від похмілля доходять до смішного. Ми вирішили їх протестувати та дізнатися, чи є в них толк. Результати дивіться самі.
Турецька суп від похмурого ранку 
Ранок 1 січня часто буває недобрим та якщо вам воно теж не посміхається, Сергій Калінін пропонує приготувати дуже легкий турецька супчик. Ваш шлунок точно скаже вам спасибі, а там і настрій дивишся покращиться. Приєднуйтесь, будемо готувати разом!
За півгодини приводимо себе до ладу – три чудо-засоби від Ольги Метельської
Ви довго вчора наводили красу, а прокинувшись сьогодні, побачили в дзеркалі втомлене та замучене обличчя? Ольга Метельська підкаже рецепти диво-засобів, які вмить повернуть вашій шкірі свіжість та відпочивший вигляд!
Секрети післяноворічного прибирання
І не біда що після сьогоднішньої ночі у вас в квартирі абсолютний безлад. Вдавшись до порад і хитрощів післяноворічного прибирання від Тараса Шпіри, ваша квартира в дуже короткий термін, поверне свою первозданну чистоту та акуратність.
Історії зірок, згадуючи які вони червоніють!
Під дією алкоголю і нестримних веселощів ми часом забуваємо про все і даємо волю емоціям і діям. Ось тільки чомусь після таких «одкровень» на ранок стає соромно. Але ви не одні такі, зірки самі не раз потрапляли в подібні казуси та сьогодні навіть готові про них розповісти.