Як провести вдома СПА-процедуру всього за 50 гривень?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (15 січня) о 16:00 у тележурналі «Все буде добре»:

Як вибрати харчову плівку?

Харчова плівка – це справжній помічник у господарстві: і свіжість продуктам зберегти допомагає, і від пошкоджень їх береже. Але навіть у такої, здавалося б, незамінної речі є свої недоліки, і сьогодні ми поговоримо про них разом із нашим експертом Костянтином Грубичем.

Ледача зарядка для бадьорості

У кожного бувають такі дні, коли просто немає сил щось робити. Але Ольга Цибульська знає, як запустити свій організм без виснажливих і трудомістких навантажень. Сьогодні вона представить ледачу зарядку для бадьорості, яка наповнить ваш організм новою енергією і силою – приєднуйтесь!

Як приготувати романтичний десерт?

Рецепт десерту «Білі ночі» для Тетяни Литвинової привіз із Санкт-Петербурга її тато. Колись саме цим десертом він підкорював серце своєї коханої – мами Тетяни. Сьогодні експерт поділиться секретами приготування смакоти, яка подарує романтичний настрій і створить атмосферу любові.

Імбирне СПА за 50 гривень

СПА-процедури допомагають виглядати красивою і доглянутою. От тільки їх ціна сильно кусається. Експерт шоу «Все буде добре» Ольга Метельська краще за всіх розуміє, наскільки важливий правильний догляд для кожної жінки. Тому вона пропонує альтернативу: імбирне СПА у вас вдома лише за 50 гривень!

Психологічне айкідо

Причиною конфліктів у сім’ї нерідко стає роздратування та грубі відповіді з боку когось із домочадців. Просто різкі слова та зауваження рідних ранять дуже сильно. Чому так важко впоратись зі своєю агресією? І як навчитися нею керувати? Про це сьогодні (15 січня) о 16:00 розповість психолог Тетяна Ларіна у новому випуску шоу «Все буде добре» на СТБ!