Як врятувати ноги від промокання?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (28 січня) о 16:00 у тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Чим небезпечне зігріваюча постільна білизна?

Коли мороз досягає свого піку, багато хто лягає спати, обкладаючи себе пляшками з теплою водою. А інші не шкодують грошей на модну нині зігріваючу постільну білизну. Однак Тарас Шпіра переконаний: поспішати з покупкою не варто. Деталі свого розслідування експерт розповість у сьогоднішньому випуску шоу «Все буде добре».

Суп доброї жінки

Чоловік уже давно не захоплювався вашими кулінарними шедеврами? Для нього все ваше куховарство стало буденністю? Тоді влаштуйте чоловікові справжню кулінарну ейфорію – рецептом чарівного супу сьогодні поділиться актриса і телеведуча Ольга Сумська.

Діснеївські яблука

Після сьогоднішнього випуску ви зможете влаштувати на кухні справжню казку. Кулінарний експерт Сергій Калінін розповість історію виникнення страви «яблука в карамелі» і поділиться її простим, але унікальним рецептом.

Засіб від мокрих ніг

Втомилися повертатися додому з мокрими ногами? Тарас Шпіра впевнений, що боротися потрібно з взуттям, яке і пропускає вологу! Сьогодні експерт розповість, за допомогою яких простих засобів можна назавжди позбутися від цієї неприємності.

Жіноча самотність

Для деяких самотність – найсильніший страх з усіх існуючих. А оточення ще й масло у вогонь підливає, стверджуючи, що після тридцяти шанси знайти своє щастя дорівнюють нулю. Сьогодні разом з експертом ми спробуємо розібратися у причинах, які призводять до того, що жінки залишаються одні.