Вибираємо плащі та куртки за типом фігури разом з Романом Мідним

Все буде добре

Експерт тележурналу корисних порад «Все буде добре», стиліст Роман Мідний розповів, на що варто звернути увагу коли купуєш плащ або куртку.

Тип фігури – «Трикутник». Жінкам з великими стегнами та маленькими плечима потрібно фігуру врівноважити: прикрити стегна та візуально збільшити верх. Тому не варто брати одяг з великими кишенями, вони додають грузности в області стегон. Краще – подовжений варіант з пояском, широким коміром та прихованими кишенями. Додати обсягу плечам можна також за допомогою модного цієї весни палантина.

Тип фігури – «Перевернутий трикутник». Жінкам з широкими плечима та вузькими стегнами небажано вибирати коротенькі куртки з великим коміром. Куртку вибираємо подовжену з маленьким коміром-стійкою, яку можна розстебнути, підчепивши шарфик. А кишені в області стегон додадуть відсутнього обсягу.

Тип фігури – «Яблуко». Жінкам з фігурою «яблуко» (з животиком) варто відмовитися від облягаючого верхнього одягу та лискучих тканин – це візуально збільшить проблемну зону. Хороший варіант – плащі. Але якщо хочеться носити куртку, то краще віддати перевагу виробу прямого крою довжиною до середини стегна. Трапецієвидний крій відмінно приховує животик. V-подібний виріз та широкий комір робить вас стрункішою. Хороший відволікаючий маневр – довжина до коліна.

Тип фігури – «Прямокутник». Курточки та плащі краще вибирати з паском. Вітаються накладні кишені, широкий воріт, палантин – це додасть обсягу вгорі та внизу і виділить талію. Підійде і коротка куртка, але тільки в поєднанні з контрастними брюками або спідницею.

Більше корисних порад і рецептів ви можете дізнатися з понеділка по четвер о 16:00 у програмі « Все буде добре » на СТБ.

Джерело: «Комсомольська правда»