Тетяна Литвинова навчить готувати індійський десерт «Неваляшка»

Все буде добре

Дивіться сьогодні (11 березня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Вибираємо авокадо, кокос і помело

Вибираючи фрукти в магазині, ми рідко звертаємо увагу на авокадо, кокос і помело. Але ж саме вони можуть поновити перелік відсутніх навесні вітамінів і значно урізноманітнити наш раціон. Як правильно вибирати екзотичні фрукти ви дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску!

Пісний десерт «Неваляшка»

Більшість індійських десертів готуються без випікання. Сьогодні Тетяна Литвинова поділиться рецептом одного з них – він стане гарним різноманіттям у меню для ласунів під час посту. Чому цей десерт вважається енергетичної бомбою, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

Маскуємо проблеми шкіри обличчя

Навіть у моделей на обкладинках журналів шкіра виглядає ідеальною завдяки фотошопу. Сьогодні Роман Мідний розповість маленькі хитрощі, завдяки яким ви зможете приховати всі наявні недоліки. Глянцевий ефект – це просто і швидко!

Інсульт

Ризик захворіти інсультом мають навіть підлітки. Саме тому важливо займатися профілактикою цього захворювання та вміти розпізнавати його перші симптоми. Про те, що врятує вас від удару, розповість один з кращих невропатологів країни Тетяна Майкова.