Рецепт торта «Неваляшка» від Тетяни Литвинової

Все буде добре

Вчора (11 березня) в шоу «Все буде добре» Тетяна Литвинова вчила телеглядачів готувати пісний торт «Неваляшка». Як і більшість індійських десертів, він не вимагає випікання, а також є справжньою енергетичної бомбою.

Для приготування торта «Неваляшка» Тетяна Литвинова радить запастися наступними продуктами:

Фініки
Чорнослив або густе варення
Лимонний сік
Горіхи
Кокосова стружка
Мед
Какао

675475675

Ну, а сам процес готування виглядає так:

Горіхи потрібно попередньо замочити у воді на 6-8 годин. Кокосову стружку змолоти до стану ніжною борошна в кавомолці. Додати мед, лимонний сік, перемішати. Для джемовых та горіхових коржів складові подрібнити в блендері. Розкласти три отримані маси у різні мисочки.

5675675675
Форму прокласти целофаном. Викладати у форму коржі по черзі, заповнюючи дно і борти. Щільно утрамбувати кожен корж в наступному порядку: горіховий, джемовий, а в центрі торта – ядро з кокосового тесту. Другий корж і наступні викладати так, щоб перший (горіховий корж) залишався вищим на 1-2 см.

5675675

Розрівняти коржі, щоб всі, крім першого (горіхового) були однакової висоти. Останнім викласти зверху рівним шаром горіховий корж, з’єднати його з бортиками. Накрити торт целофаном, поставити в морозилку на кілька годин. Перед подачею поставити торт в тепло, щоб він відтанув. У тісто додати какао і зліпити кульки у вигляді неваляшок. Посипати весь торт какао і закріпити зверху кульки-неваляшки.

457567