Костянтин Грубич навчить вибирати моцарелу

Все буде добре

Дивіться сьогодні (13 березня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Вибираємо моцарелу, фету і бринзу

Сири в розсолі (моцарелла, фета і бринза) можуть прикрасити будь-яку страву. Але часто, купуючи ці продукти, господині стикаються зі слизькою консистенцією, яка неприємно пахне. Подібних розчарувань можна легко уникнути, якщо прислухатися до порад Костянтина Грубича!

Суп із авокадо

З’ясувавши в одній з недавніх програм правила вибору авокадо, сьогодні ми розвіємо міф, що він годиться тільки для салатів. Тетяна Литвинова віртуозно продемонструє, як з корисного фрукта зробити вітамінний і антипростудный суп. Приєднуйтесь!

Оновлюємо старе пальто

У кожної речі є свій термін придатності. Але якщо ваше улюблене дороге пальто потерлось і вийшло з моди, це не привід з ним прощатися. Сьогодні Ольга Волкова на прикладі Лілії Ребрик та Даші Трегубової покаже кілька варіантів стильного декору.

Як познайомитися першою?

В одній з минулих програм ми боролися з причинами страху знайомитися першою. Але для того, щоб план знайомства з чоловіком своєї мрії не провалився, просто побороти страх, на жаль, мало. Потрібно знати, що сказати, і вибрати для цього найбільш підходящий момент. У чому ж криється секрет успішної стратегії, з’ясуємо сьогодні разом із нашими експертами!