Роман Мєдний навчить підбирати шкіряний одяг

Все буде добре

Дивіться сьогодні (2 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Вибираємо редис і дайкон

Запах весни – це запах салату з редисом, який вже ось-ось з’явиться на прилавках магазинів. Але шанс придбати гірку, мляву і зовсім несмачну редиску дуже великий. Тут не обійтися без вправності. Костянтин Грубич володіє нею досконало, і сьогодні він навчить телеглядачів правилами вибору корисної і свіжої редиски!

Третєя тренування з Анітою Луценко

Як ваші успіхи? Нехай результати ще малопомітні, пам’ятайте, що з кожним заняттям ви стаєте ближче до заповітної мети. З якими труднощами доведеться зіткнутися нашим добровольцям, і чи зуміють вони подолати їх – все це ви дізнаєтесь сьогодні!

Морквяний пиріг

Алла Ковальчук – неперевершений майстер готувати з простих, дешевих продуктів справжні ресторанні страви. І сьогоднішній морквяний десерт – це ще одне тому підтвердження. Вишуканий, з цитрусовим кремом та грецькими горіхами – він вразить всіх ваших гостей. І нехай вони потім гадають, який же «таємний» інгредієнт ви використовували!

Вибираємо шкіряний одяг

Навесні завжди хочеться експериментувати зі своїм гардеробом: в один день бути ніжною і романтичною, а в іншій – сексуальною і зухвалою. В останньому випадку шкіра є просто незамінним помічником. Головне – не переборщити і правильно поєднувати її з іншими елементами одягу. Про секрети носіння шкіряних речей сьогодні розповість Роман Мідний.

Вульгарність проти сексуальності

Вчора ми зачепили тему жіночої вульгарності і сексуальності. Сьогодні ми продовжимо говорити про це і спробуємо з’ясувати, яка жіноче поведінка здатна відштовхнути чоловіків через надмірну відвертість.