Готуємо овочеві мафіни

Все буде добре

Дивіться сьогодні (9 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

ТОП-5 мікроелементів для здорового життя

Якщо організм не отримує необхідну кількість мікроелементів, вас чекають ранні зморшки, посмикування віка і притуплення смакових рецепторів. Брак хоча б одного мікроелемента може обернутися захворюваннями серця, нирок або суглобів. Дієтолог Світлана Фус розповість, як уникнути хвороб і скласти правильний раціон.

Сьоме тренування з Анітою Луценко

Ви вже готові до нового тренування? Чи все у вас виходить? Наші добровольці старанно долають фізичні та психологічні навантаження. А тренер Аніта Луценко ще й придумала для тих, хто лінується, особливі покарання. Приєднуйтесь, щоб дізнатися про все першими!

Овочеві мафіни

Всі знають, що солодкі мафіни – це неймовірно смачно. Але випічка буває як солодкою, так і овочевою. Овочева, до речі, не менш смачна плюс у два рази корисніша. А готувати овочеві мафіни простіше простого!

Як стати близьким дитині своєї другої половинки?

Люди зустрічаються і розлучаються – вони розходяться в різні сторони, відправляються на пошуки нової любові, будують все заново. І часто про минуле сімейне життя їм нагадують лише діти, до яких потрібно завжди підбирати особливий ключик. Сьогодні ми поговоримо про те, як стати близьким дитині свого коханого.