Готуємо овочеві мафіни

Все буде добре

Дивіться сьогодні (9 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

ТОП-5 мікроелементів для здорового життя

Якщо організм не отримує необхідну кількість мікроелементів, вас чекають ранні зморшки, посмикування віка і притуплення смакових рецепторів. Брак хоча б одного мікроелемента може обернутися захворюваннями серця, нирок або суглобів. Дієтолог Світлана Фус розповість, як уникнути хвороб і скласти правильний раціон.

Сьоме тренування з Анітою Луценко

Ви вже готові до нового тренування? Чи все у вас виходить? Наші добровольці старанно долають фізичні та психологічні навантаження. А тренер Аніта Луценко ще й придумала для тих, хто лінується, особливі покарання. Приєднуйтесь, щоб дізнатися про все першими!

Овочеві мафіни

Всі знають, що солодкі мафіни – це неймовірно смачно. Але випічка буває як солодкою, так і овочевою. Овочева, до речі, не менш смачна плюс у два рази корисніша. А готувати овочеві мафіни простіше простого!

Як стати близьким дитині своєї другої половинки?

Люди зустрічаються і розлучаються – вони розходяться в різні сторони, відправляються на пошуки нової любові, будують все заново. І часто про минуле сімейне життя їм нагадують лише діти, до яких потрібно завжди підбирати особливий ключик. Сьогодні ми поговоримо про те, як стати близьким дитині свого коханого.

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля