Як вибрати яйця на Великдень

Все буде добре

Дивіться сьогодні (14 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Вибираємо яйця до Великодня

Багато господинь, купуючи яйця до Великодня, стикаються з безліччю проблем – то яйця погано забарвлюються, то зі шкаралупою отдирается відразу половина яйця. Крім того, ніхто не розуміє, які яйця підійдуть краще – коричневі або білі. Сьогодні Андрій Бабаєв і Костянтин Грубич розкажуть, як вибрати такі яйця, щоб на великодніх бітках неодмінно здобути перемогу.

Дев’яте тренування з Анітою Луценко

«Щоденники схуднення» перетнули екватор, і результати учасників уже вражають. Однак тренер Аніта Луценко впевнена, що меж досконалості немає. Тому вона відправилася додому до своєї підопічної, від якої чекала кращих показників, щоб подивитися, як вона харчується. І не тільки учасниця, але і всі глядачі дізнаються сьогодні, які 5 продуктів зроблять процес схуднення легким і приємним!

Фаршировані груші

Хочете здивувати гостей ресторанним стравою, яка швидко готується з продуктів, які завжди під рукою? Тоді здивуйте їх грушами – не простими, а фаршированими сиром. Рецептом делікатесу сьогодні поділиться актор серіалу «Швидка допомога» Денис Васильєв.

Великодні традиції

Кожен день напередодні Пасхи – це особливий день. Як ви його проведете, таким і буде здоров’я ваших близьких, а також мир, який панує у родині. Які щоденні обряди необхідно виконувати, щоб будинок не покидало благополуччя, розповість мольфарка Магдалена Мочіовскі.

Астропрогноз

Якщо з якоїсь причини у вас ще залишилися незавершені справи, цей тиждень – ідеальний час для вирішення найскладніших завдань. Для всіх, хто вже давно мріє про працевлаштування, важливо не упустити свій шанс, адже зірки зараз прихильні до ваших прагнень. Про все це у подробицях розповість екстрасенс Хаял Алекперов.