Як приготувати паску за 40 хвилин

Все буде добре

Дивіться сьогодні (15 квітня) о16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Вибираємо паску

Як часто паска то підгорить, то покоситься, а то й зовсім не підніметься. Тому багато господинь вважають за краще купувати випічку в магазині. Про те, як вибрати якісну паску і як приготувати її самостійно, сьогодні розкажуть нашу експерти!

Десяте тренування з Анітою Луценко

За місяць наші учасники встигли переконатися: худнути набагато легше, коли підтримують рідні та близькі. Але що робити, якщо сім’я не просто відмовляється допомагати у цій непростій справі, але й стає причиною всіх комплексів та невдач? Сьогодні ви разом з учасницею «Щоденників схуднення» Наталкою дізнаєтеся, як налагодити стосунки з рідними. А ще на вас чекає черговий суперінтенсивний комплекс вправ від Аніти Луценко!

Паска за 40 хвилин

Вам здається, що на випікання паски потрібно витратити півдня? У вас немає ні часу, ні бажання стояти біля духовки? Наш експерт Алла Ковальчук знає, як зробити прекрасну паску менш ніж за годину – цей рецепт варто записати!

Міфи про ерозію

Ерозія як ворог біля воріт: ви можете навіть не здогадуватися, що вона у вас є, але удар застане зненацька. Адже запущена ерозія загрожує перетворитися в пухлину. А виною тому омани, що ерозія шийки матки не стосується дівчат, і що у неї немає симптомів. Сьогодні гінеколог Віталій Римаренко розвіє ці та інші міфи.