Як оформити великодні яйця

Все буде добре

Дивіться сьогодні (17 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Вибираємо парасольку

Іноді куплені нами парасольки не здатні впоратися ні з поривом вітру, ні з головним своїм завданням – дощем. Щоб не допустити у вашому житті зламаних каркасів і ручок, вигнутих спиць і розірваної тканини, Тарас Шпіра – практично ризикуючи життям – навчить вибирати якісну і надійну парасольку.

Дванадцяте тренування з Анітою Луценко

Сьогодні на вас чекає найбільш гаряче тренування за всю історію проекту. Адже сьогодні разом з Анітою тренування проведе чоловік, якого ніхто ніколи не міг уявити в ролі тренера «Щоденників схуднення». Ефективність заняття перевищить всі очікування. Хочете вже до кінця тренування відчути небувалу легкість та приплив енергії? Тоді приєднуйтесь!

Італійська паска Коломбо

Паски створюють в нашому будинку відчуття справжнього свята та дива. А паски, які не черствіють цілий тиждень, взагалі на вагу золота. Сьогодні до студії шоу «Все буде добре» завітає Вінченцо Барба – кулінар навчить готувати італійську паску за родинним рецептом!

Оформляємо великодні яйця

До оформлення яєць багато хто підходить з натхненням. Хочеться, щоб крашанки вийшли красивими й оригінальними. Спеціально для вас Ольга Волкова покаже, як за допомогою трьох простих способів досягти оригінального фарбування.

Лікуємо алергію

Людей, які страждають на поліноз (алергію на рослини) з кожним роком стає все більше. Спочатку це просто жахливий нежить, який з часом може обернутися на бронхіальну астму і задуху. Важливо розпізнати хворобу заздалегідь та вберегти себе від жахливих наслідків. Як виглядають ознаки полінозу – про це сьогодні розповість експерт-алерголог Інна Гогунская.