Аня Тесля навчить балету для схуднення

Все буде добре

Дивіться сьогодні (7 травня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Вибираємо ганчірки

Ваша ганчірка не витримує випробування прибиранням? Після кожного наведення порядку ви відправляєте її у відро для сміття? Сьогодні Андрій Бабаєв навчить вибирати таку ганчірку, яка не підведе у відповідальний момент втраченої формою!

Комплекс балетних вправ від Ані Тесля

Ви втомилися від дієт і томливого очікування? Хочете якомога швидше привести себе у форму? Тоді приєднуйтесь – сьогодні учасниця «Танцюють всі» Аня Тесля продемонструє спеціальний комплекс балетних вправ, який всього за два тижні, подарує вам довгоочікуваний результат!

Закарпатські «гомбовці»

Ви змушені постійно відмовляти собі в пампушках, бо це жирне і калорійне блюдо? Ігор Місевич знає чудовий вихід із ситуації і пропонує приготувати їх на пару. Про те, яка особлива начинка використовується в закарпатських дієтичних пампушках «гомбовцях», ви дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску!

ТОП-3 батьківських вчинків, які роблять братів і сестер ворогами

Ви страждаєте від того, що ваші діти постійно б’ються і сваряться між собою? Ви абсолютно не знаєте, як змінити ситуацію? Почніть з себе, адже саме ви є причиною того, що брати і сестри не можуть знайти спільну мову. Що необхідно змінити, щоб була гармонія між всіма членами родини, ви дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску!