Тренування в стилі Vogue

Все буде добре

Дивіться сьогодні (15 травня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Небезпека ринкового молока

Бажаючи купувати тільки свіже молоко, ви відправляєтеся на ринок з думкою, що там вам продадуть корисний і домашній продукт? Будьте обережні, адже під виглядом свіжого молока, вам можуть продати небезпечну рідину! Як не дати себе обдурити, розповість Андрій Бабаєв.

Комплекс вправ у стилі Vogue

Хочете, щоб усі чоловіки оберталися вам услід? Тоді приєднуйтесь до тренуванні разом із фіналісткою шоу «Танцюють всі» Уляною Головій, яка сьогодні відкриє для вас комплекс вправ у стилі Vogue, який допоможе спокусливо рухатися і худнути одночасно.

Дієтичний суп із кропиви

Ви сидите на дієті, і вам доводиться витрачати багато часу на те, щоб приготувати собі їжу окремо? Вінченцо Барба пропонує альтернативний варіант, який зекономить час і залишить ситими домочадців. Обов’язково запишіть!

Як приготувати гусака

Ви завжди вважали, що за приготування гусака можуть братися тільки професіонали високого рівня? Ігор Місевич готовий довести, що неперевершеним кулінаром є саме ви! Дізнавшись кілька секретів, ви навчитеся готувати неймовірно ніжний і смачний делікатес.

Кар’єра чи сім’я?

Кар’єра та сім’я – дві важливі складові нашого життя. І часто жінкам із-за страху їх поєднувати доводиться робити важливий вибір: присвятити себе дитині або з головою зануритися у роботу. Можливо поєднувати роботу і сім’ю, залишаючись при цьому щасливою і повною сил? Сьогодні ми спробуємо у цьому розібратися!