Топ-10 небезпек, які підстерігають при купівлі путівки на відпочинок

Все буде добре

Дивіться сьогодні, о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Ср, 21 травня,16.00
Вибираємо ганчірки
Зібралися витерти пил, але замість чистоти всюди розлізлий ворс і неприємні розводи? Не кожна ганчірка після збирання здатна зберегти свій колишній вигляд, але і ганчірками на кожне прибирання в домі теж не напасешся. Андрій Бабаєв точно знає, яким із них місце у вашому будинку, а які краще не купувати. Не пропустіть!
Три способи приготувати хрустку мойву
Рідко купуєте мойву через її насичений  неприємний запах і гіркуватий смак? Алла Ковальчук знає не тільки як усунути ці нюанси, але і як за допомогою трьох способів приготування зробити хрустку і неймовірно смачну рибку.
Карак
Карак – справжня візитна картка Швейцарії. У цьому шоколадному десерті зібрано неймовірне багатство смаку і неповторність індивідуальності цієї країни. Думаєте, щоб його скуштувати, потрібно опинитися в Швейцарії? Зовсім ні, Тетяна Литвинова готова перенести шматочок Швейцарії просто на вашу кухню!
Топ-10 небезпек, які підстерігають при купівлі путівки на відпочинок?
Давно плануєте відпустку? Турфірма в цій ситуації зобов’язується бути вашим головним помічником, порадником і другом. Але чому все більше людей, які вдаються до їхньої допомоги, залишаються і без відпочинку і без грошей? Тільки сьогодні наші експерти Михайло Присяжнюк та представник туристичного агентства розкриють можливі небезпеки, які чекають вас при виборі путівки.