АНОНС: Навіщо платити за пологи?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (20 жовтня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Чи варто платити за пологи?

Пологи нині коштують недешево, але ж на здоров’ї майбутнього малюка не можна економити – так вважає одна половина майбутніх батьків. Друга ж впевнена, що такі витрати ні до чого, мовляв, платити лікарям зовсім необов’язково. Сьогодні ми виведемо лікарів на чисту воду, щоб зрозуміти, хто все-таки правий?

Французький яблучний пиріг з карамеллю

Думаєте, яблучним пирогом вже нікого не можна здивувати? Можна! Якщо приготувати його за рецептом Вінченцо Барба, в якому звичне яблучко відкриється для вас абсолютно з нової італійської сторони. Давайте готувати разом…

Як підвищити успішність дитини з математики

Ви турбуєтеся через те, що ваша дитина не хвалиться успіхами в математиці, а грошей на репетитора катастрофічно не вистачає? Сьогодні психолог Ганна Кушнерук і фахівець з ейдетики Олена Калачикова розкажуть, як допомогти дитині розібратися у непростій науці і значно підвищити його успішність.

Астропрогноз

Тиждень з 20 по 26 жовтня обіцяє бути дуже неоднозначною – когось зірки будуть обдаровувати доленосними знайомствами і несподіваними знахідками, а когось-помилками, про які потім доводиться шкодувати. Що зірки приготували саме для вас, розповість екстрасенс Хаял Алекперов.