АНОНС: Як вибрати гранат?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (21 жовтня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Вибираємо гранат

Гранат володіє особливими властивостями, які допоможуть схуднути і зберегти молодість. Головне – це вибрати якісний і по-справжньому корисний фрукт. Визначити ці критерії допоможе кидання гранату об підлогу – так вважає Андрій Бабаєв. Що саме потрібно робити, ви дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску…

Джазерсайз

Бейонсе, незважаючи на схильність до повноти, є ідеалом краси для мільйонів жінок у всьому світі. А допомагають співачці завжди залишатися в чудовій формі вправи, які сьогодні покажуть не менш чарівні та привабливі дівчата – тріо «Інжир».

Дакуаз від Лізи Глинської

Зазвичай ви просто їсте гранатові зернята або додаєте їх у салат? Сьогодні Ліза Глинська пропонує поекспериментувати і приготувати дакуаз з гранатовим мусом, який зберігає всі корисні властивості солодкого фрукта.

5 причин кашлю

Ви вважаєте, що кашель – це невинний прояв застуди? А от Костянтин Зеленський запевняє, що це може бути одним із симптомів того, що у вашому організмі оселилися глисти. Сьогодні ви дізнаєтеся про п’ять найбільш несподіваних і небезпечних причини вашого кашлю.