АНОНС: Як наточити ножи?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (27 жовтня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Як наточити ножі?

Ненаточенные тупі ножі стають причиною сварок в багатьох сім’ях. Щоб скандали у вашому будинку нарешті припинилися, а ножі завжди були в ідеально гострому стані, Тарас Шпіра разом з Анатолієм Цуперяком і Сергієм Чибарем протестують і визначать самі якісні точила для ножів…

Телятина з овочами

Хочете не тільки різноманітно харчуватися здоровою їжею і економити? Ігор Місевич сьогодні поділиться рецептом приготування корисної телятини з овочами, яка обійдеться вам у копійки і досхочу нагодує всю сім’ю.

Маковий пиріг

Вам набридло кожен раз купувати маковий пиріг і не знаходити в ньому мак? Приготуйте маковий пиріг за рецептом Алли Ковальчук, і начинка вас більше ніколи не розчарує. Всі етапи приготування дивіться у сьогоднішньому випуску.

Жадібний дитина

Ви з усіх сил привчаєте дитину не бути жадібною, а він навідріз відмовляється ділитися іграшками на дитячому майданчику, а на будь-яке прохання поділитися відповідає істериками? Сьогодні разом з психологом Вікторією Люборевич-Торховою ми визначимо п’ять фраз, які допоможуть дитині не бути жадібною.

Астропрогноз

До одних фортуна цього тижня буде прихильною у вигляді виграшних ризикованих проектів, а іншим навіть незначна перемога буде даватися з боєм. Чим вас невимовно може здивувати наступний тиждень, розповість екстрасенс Хаял Алекперов.