АНОНС: Як їсти, щоб схуднути?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (30 жовтня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Як їсти, щоб схуднути

Вирішивши схуднути, ви почали собі багато в чому відмовляти? Тепер вам не доведеться цього робити, адже щоб схуднути, потрібно їсти. Про неймовірне відкриття вчених та ефективність цього методу розкажуть наші експерти.

Курчата на будь-який смак

Сьогодні Сергій Калінін відкриє секрети приготування однієї з найпопулярніших грузинських страв – курчат тапака. Як добитися ніжного м’яса під золотистою хрусткою скоринкою і дотриматись всіх кулінарних традицій цієї страви, ви дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску.

Млинці тірамісу

Вінченцо Барба впевнений, що смак італійського тірамісу по-справжньому вас здивує, якщо ви приготуєте вишуканий десерт з… млинців! А ще експерт навчить готувати повітряний ніжний сир маскарпоне в домашніх умовах.

Фокуси на фікусах

Вас завжди притягували незвичайні рослини? Тоді бонсай – це для вас. Сьогодні ви дізнаєтеся, які три етапи перетворять звичний фікус в унікальну і стильну прикрасу вашого будинку.

Як підняти самооцінку

Ви відчуваєте себе невпевнено в новій компанії, вважаючи за краще залишатися в тіні? І вважаєте, що у вас просто неможливо закохатися? А що, коли від запаморочливого роману вас відділяє всього лише власна занижена самооцінка. Як виправити ситуацію і стати успішною людиною, розповість Наталія Холоденко!