АНОНС: Степаеробіка для схуднення

Все буде добре

Дивіться сьогодні (5 листопада) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Лікувальні прокладки і тампони

Тепер щоб вилікувати молочницю, кісту, цистит або геморой, досить носити лікувальні прокладки і тампони – не тільки жінкам, але й чоловікам. Про те, яку ціну ви можете заплатити за медичне нововведення, сьогодні розповість один з кращих лікарів країни Людмила Шупенюк.

Степаеробіка

Степаеробіка – ефективний і простий спосіб розпрощатися із зайвою вагою в короткі терміни, навіть якщо вільного часу у вас практично немає. Сьогодні Ігор Обуховський покаже, які активні вправи допоможуть вам скинути два розміру всього за три тижні!

Грушевий салат

Сергій Калінін навчить готувати легкий салат з одного неймовірно дешевого овоча, який ви незаслужено залишаєте без уваги. Що це за секретний інгредієнт? І чому це блюдо захистить від застуди, ви дізнаєтеся у сьогоднішньому випуску…

Чистимо праску

Через деякий час на підошві праски утворюється гар, а всередині – накип. Як врятувати прилад, сьогодні розповість Тарас Шпіра – не пропустіть!

ГРВІ

Кожна сезонна епідемія ГРВІ та грипу не проходить безслідно для вашого здоров’я? Наші експерти впевнені – в цьому може бути винен ваш рушник. Сьогодні Костянтин Зеленський і акушер-гінеколог Людмила Шупенюк розкажуть про застуду те, про що ви навіть не здогадувалися!