АНОНС: Як пережити опалювальний сезон?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (11 листопада) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Як подолати харчову залежність?

Ви ніяк не зважитеся сісти на дієту і зайнятися спеціальним комплексом вправ, щоб нарешті позбутися зайвих кілограмів? Світлана Фус запевняє, що є ще один перевірений спосіб схуднути – позбутися харчової залежності…

Ранкова зарядка з зірками шоу «Танцюють всі!»

Танцюристи Микола Бойченко і Даша Малікова покажуть унікальний комплекс, який вони використовують, щоб залишатися бадьорими весь день. Після такої зарядки ніяка втома не страшна!

Бананові рулети від Тетяни Литвинової

Ваша дитина відмовляється обідати в шкільній їдальні, а також приносить додому приготований вами перекус? Тоді візьміть на озброєння рецепт бананового рулету від Тетяни Литвинової – з ним ваша дитина буде повертатися зі школи ситою і задоволеною.

Секрети швидкого укладання волосся

Вважаєте, що для салонної укладки на кожен день необхідно мати власного стиліста? Сьогодні Роман Мєдний доведе, що для того, щоб цікаво і незвично заплести волосся на голлівудський манер, треба тільки ваше бажання і 10 хвилин вільного часу.

Як пережити опалювальний сезон

Наближаються неабиякі холоди, і ми все частіше замислюємося про те, як нам пережити цей опалювальний сезон. Як зменшити витрати на електроенергію і при цьому зберегти тепло в домі? На ці та інші важливі питання сьогодні дадуть відповідь наші експерти.