АНОНС: Як вилікувати побутову амнезію?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (13 листопада) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Нігті попередять про інфаркт

Ви можете запобігти інфаркт, якщо уважно подивіться на свої нігті. Про те, як за допомоги нігтьової пластини розпізнати важкі захворювання і чому лікарі швидкої допомоги, щоб врятувати життя тримають у столі рідину для зняття лаку, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

Кардиоденс

Виявляється, зміцнити серцевий м’яз і схуднути, можна за допомоги танця! Сьогодні Аніта Луценко покаже, які вправи кардиоденса стануть запорукою цього результату – приєднуйтесь до нашого тренування!

Involtini alla pizzaiola

Сьогодні Вінченцо Барба розкриє всі секрети приготування неймовірно ніжних, смачних, ароматних м’ясних італійських рулетів «alla pizzaiola», які перевернуть ваше уявлення про м’ясо і подарують неймовірну смакову насолоду!

Оптимізація простору передпокою

Проблемою невеликого житлового простору завжди була нестача місця. Але ідея Ольги Волкової легко зможе оптимізувати простір у маленькому передпокої за допомоги універсального дивана, який вам навіть не доведеться купувати, адже завдяки порадам експерта ви зможете зробити його самі.

Побутова амнезія

Кожен раз, виходячи з квартири, ви судорожно згадуєте, чи вимкнули праску і закрили двері? Не лякайтеся – це банальна забудькуватість. Від неї можна легко позбутися завдяки порадам Наталії Холоденко, про яких експерт сьогодні з радістю розповість!