Як позбутися шкідливої звички? 2 тижні потому

Все буде добре

Дивіться сьогодні (8 грудня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Цикл куріння. Рубрика 2

Кілька тижнів тому три сміливця – Алла Ковальчук, Ігор Місевич та Вінченцо Барба кинули виклик своїй шкідливій звичці! І сьогодні ви дізнаєтеся, яим був їх шлях позбавлення від сигаретної залежності, і чи вдалося експертам побороти тягу до куріння!

Fitmix – підтягнута фігура за місяць!

Завдяки поєднанню одразу кількох видів фітнесу аеробіка fitmix ідеально розрахована для людей, які зацікавлені в ефективному схудненні і максимальному результаті. Приєднуйтесь до нашого тренування, щоб переконатися в дієвості цього комплексу!

Пряна качка в хурмі!

Сьогодні Сергій Калінін нарешті познайомить нас зі своєю дівчиною і відкриє рецепт тієї самої страви, яка допомогла йому завоювати серце коханої! Не пропустіть дізнатися все найцікавіше!

Суп-вітамінна бомба в сезон застуд з кольрабі і барбарисом

Сьогодні Тетяна Литвинова поділиться секретами приготування корисного супчика, який не тільки зігріє вас в зимовий морозний день, але й забезпечить організм необхідними силами для боротьби із застудою!

Астропрогноз

Цього тижня зірки розташувалися особливим чином, який допоможе одному із знаків зодіаку побачити свою половинку з абсолютно нової, несподіваної сторони. А іншому зробити справжній ривок у кар’єрі. А що чекає вас в період з 8 по 14 грудня, розповість екстрасенс Хаял Алекперов.