Тиждень млинців: млинці-плетінки

Все буде добре

Дивіться сьогодні (17 лютого) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Як вибрати кефір

Що таке справжній корисний кефір? Як визначити його якість за кефірними вусами, і як вибрати смачний і якісний кефір, що не зашкодить нашому здоров’ю, сьогодні розповість Костянтин Грубич! Не пропустіть найважливішого!

Спіральна гімнастика

Навіть довідка, яка звільняє від фізичних навантажень, не є причиною філонити – так вважає тренер Аніта Луценко. В іншому випадку ви ризикуєте не тільки погіршити стан свого здоров’я, а й заробити нові хвороби. Сьогодні зірковий тренер покаже комплекс вправ для оздоровлення організму, які дозволені абсолютно всім!

Як приготувати млинці-плетінки

Весь тиждень Масниці ми з задоволенням готуємо млинці. Сьогодні ми розгулятися, і будемо готувати незвичайні різнокольорові млинці-плетінки. Майстер-клас з їхнього приготування дасть учасниця третього сезону шоу МастерШеф Аліна Замковенко! Приєднуйтесь!

Ситні щі від стародавніх слов’ян

У сім’ї Тетяни Литвинової рецепт старослов’янських ситних щей вже довгі роки передається з покоління в покоління. Це навариста, поживна і корисна страва здатна зарядити енергією на цілий день і порадувати багатством смаку навіть найзавзятіших гурманів. Сьогодні вам стануть відомі всі секрети його приготування!

Як вибирати блендер

Зараз на ринку безліч різних блендерів, але Тетяна Литвинова допоможе вибрати один – найякісніший і недорогий, який стане незамінним помічником на вашій кухні!

Ворожіння на млинцях

Про ваш добробут або про те, чи настав час виходити заміж, вам розкажуть… ваші млинці! У цей особливий день, випікаючи млинці, люди намагалися залучити милість сонця, тим самим «умаслювати» його і запитували про майбутнє. Адже млинець – це символ сонця. Через млинці саме сонце передбачає майбутнє. Як правильно трактувати ці знаки, розповість Олена Курилова.