Одкровення учасника «Зважених та щасливих» Сергія Чопика

Все буде добре

Дивіться сьогодні (18 лютого) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ» :

Викриваємо найбільший обман 2014! Новий винахід, за який просять більше 700 гривень – жуйка для схуднення!

Виробники жуйки для схуднення запевняють, що з їхньою продукцією ви зможете легко схуднути, не докладаючи до цього жодних зусиль! Про те, чи варто викладати такі скажені гроші і який вплив на організм надає жуйка, вам розкажуть Тарас Шпіра та Світлана Фус! Ви будете шоковані!

ТИЖДЕНЬ МЛИНЦІВ: Таких млинчиків ви не знайдете навіть в ресторані! Унікальний рецепт смугастих млинців від Лізи Глінської!

Сьогодні Ліза Глінська поділиться рецептом дивовижних смугастих млинців, з якими впораються навіть діти! Що вам знадобиться для їх приготування, а так само в чому їх унікальність, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску! Зробіть Масляну незабутньою!

У вас буде царський обід! Традиційне блюдо Масляної – калья

Чи не знаходите спільну мову зі свекрухою чи тещею? Алла Ковальчук запевняє, що налагодити сімейні відносини допоможе традиційний масляничний суп – калья! Так само майстер-клас по його приготування буде переймати актор серіалу «Коли ми вдома» Костянтин Войтенко, який всерйоз замислюється про одруження і мріє розташувати до себе тещу!

Прикраси в техніці «сутаж»

Сьогодні Ольга Волкова відкриє для вас техніку «сутаж», завдяки якій звичайні шнури і намистини будуть вплітатися в оригінальні та ексклюзивні прикраси для вашого образу. Всі тонкощі цієї техніки ви зможете побачити в сьогоднішньому випуску!

Інтерв’ю-сповідь життя після шоу «Зважені та щасливі» Сергій Чопик

Інтерв’ю-відкриття, інтерв’ю-сповідь… Яким стало життя після шоу «Зважені та щасливі» сьогодні відкриє один з найяскравіших учасників – Сергій Чопик. А так само ви дізнаєтеся, через що довелося пройти дружині священика, коли його вага перевалила за 200 кілограм!