Тиждень млинців: американські хоткейкі

Все буде добре

Дивіться сьогодні (19 лютого) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Як підвищити самооцінку?

Ви вважаєте компліменти в вашу сторону незаслуженими, і постійно комплексуєте через свою неідеальну зовнішність? Психолог Наталя Холоденко просто впевнена, що ваша самокритика зайва, а низька самооцінка і є головною причиною невдач в особистому житті. Але це можна виправити! Які кроки допоможуть знайти упевненість і полюбити себе, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

ТИЖДЕНЬ МЛИНЦІВ: Американські хоткейки

Звикли вважати приготування млинців справою дуже трудомісткою? Сьогодні Анна Кушнерук навчить готувати неймовірно смачні американські хоткейкі, які ви з легкістю зможете приготувати навіть при максимально завантаженому часі!

Пряники для Прощеної неділі

Напередодні Прощеної неділі екстрасенс Софія Литвинова навчить готувати незвичайні пряники, які не тільки порадують вас надзвичайним смаком, але й принесуть мир і благополуччя в вашу родину! Обов’язково запишіть рецепт!

Стара річ як нова! Тест-драйв 5 способів позбавлення від кошлатиння на одязі

Ви зовсім недавно купили светр, а він уже кошлатиться? Не турбуйтеся! Сьогодні Тарас Шпіра розповість, як за допомогою простих і дієвих способів позбавиться від кошлатиння і повернути речам колишню новизну!

Як безкоштовно відправити дитину вчитися до Європи, навіть якщо він не відмінник?

Ви турбуєтесь про майбутнє своєї дитини і мрієте, щоб він вчився за кордоном, але боїтеся, що це неможливо здійснити? Сьогодні киянка Галина Палійчук розповість, як їй вдалося вступити в сімнадцять європейських ВНЗ та що необхідно для того, щоб навчатися в найпрестижніших навчальних закладах світу!