Які загрози таяться в бутильованій воді?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (19 березня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Бутильована вода

Ви впевнені, що купуючи бутильовану воду, ви автоматично оберігаєте себе і свою сім’ю від можливих інфекцій та заражень? Але насправді навіть така вода таїть у собі чимало загроз, про які вам сьогодні розкажуть Костянтин Зеленський, Андрій Бабаєв та Світлана Фус!

Інтенсивна аеробіка від телеведучої Рози Аль-Намрі

Сьогодні яскрава та епатажна телеведуча Роза Аль-Намрі поділиться неймовірним комплексом вправ інтенсивної аеробіки, який свого часу допоміг їй відчутно схуднути! Ви самі зможете переконатися в тому, що позбутися від 10 кілограмів всього за півтора місяці реально!

Обід для всієї родини – чи вкладемося в 50 гривень

Ви впевнені, що у зв’язку з масовим подорожчанням, приготувати обід на всю сім’ю за 50 гривень нереально? Алла Ковальчук та Ігор Місевич сьогодні битимуться в кулінарному поєдинку, щоб довести вам: ситна, смачна вечеря для всієї родини може обійтися ще дешевше!

Дієтичний гороховий сир

Ви обожнюєте твердий сир, але стежете за своєю фігурою і відмовляєте собі в улюбленому продукті? Сьогодні переможниця шоу «Зважені та Щасливі-4» Юлія Фоміна поділиться рецептом дієтичного горохового сиру, який ви зможете дозволити собі в будь-якій кількості!

Фінал конкурсу «Народні умільці»

Леся Дзюбаненко – четвертий переможець конкурсу «Народні умільці», і сьогодні дівчина на пару з Ольгою Волковою навчить робити незвичайні, модні і неймовірно красиві прикраси зі… смоли! Приєднуйтесь!

Питання Римаренко та Шупенюк

Сьогодні наші кращі експерти-лікарі – Віталій Римаренко та Людмила Шупенюк дадуть відповідь на найрозповсюдженіші питання про жіноче здоров’я, дізнавшись відповіді на які, ви будете просто шоковані! Ви не повинні цього пропустити!