Які загрози таяться в бутильованій воді?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (19 березня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Бутильована вода

Ви впевнені, що купуючи бутильовану воду, ви автоматично оберігаєте себе і свою сім’ю від можливих інфекцій та заражень? Але насправді навіть така вода таїть у собі чимало загроз, про які вам сьогодні розкажуть Костянтин Зеленський, Андрій Бабаєв та Світлана Фус!

Інтенсивна аеробіка від телеведучої Рози Аль-Намрі

Сьогодні яскрава та епатажна телеведуча Роза Аль-Намрі поділиться неймовірним комплексом вправ інтенсивної аеробіки, який свого часу допоміг їй відчутно схуднути! Ви самі зможете переконатися в тому, що позбутися від 10 кілограмів всього за півтора місяці реально!

Обід для всієї родини – чи вкладемося в 50 гривень

Ви впевнені, що у зв’язку з масовим подорожчанням, приготувати обід на всю сім’ю за 50 гривень нереально? Алла Ковальчук та Ігор Місевич сьогодні битимуться в кулінарному поєдинку, щоб довести вам: ситна, смачна вечеря для всієї родини може обійтися ще дешевше!

Дієтичний гороховий сир

Ви обожнюєте твердий сир, але стежете за своєю фігурою і відмовляєте собі в улюбленому продукті? Сьогодні переможниця шоу «Зважені та Щасливі-4» Юлія Фоміна поділиться рецептом дієтичного горохового сиру, який ви зможете дозволити собі в будь-якій кількості!

Фінал конкурсу «Народні умільці»

Леся Дзюбаненко – четвертий переможець конкурсу «Народні умільці», і сьогодні дівчина на пару з Ольгою Волковою навчить робити незвичайні, модні і неймовірно красиві прикраси зі… смоли! Приєднуйтесь!

Питання Римаренко та Шупенюк

Сьогодні наші кращі експерти-лікарі – Віталій Римаренко та Людмила Шупенюк дадуть відповідь на найрозповсюдженіші питання про жіноче здоров’я, дізнавшись відповіді на які, ви будете просто шоковані! Ви не повинні цього пропустити!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля