У тренера Ігоря Обуховського день народження!

Все буде добре

Сьогодні у справжнього красеня-чоловіка, тренера і спортивного експерта «Все буде добре» Ігоря Обуховського день народження! Редакція сайту СТБ хоче від усієї душі привітати його з цим чудовим святом! Ми бажаємо, щоб всі його починання завжди закінчувалися успішно, щоб він прагнув досягти все більших і більших висот, а також, щоб почуття любові і гармонії ніколи не покидали його!

Не пропустили можливості привітати Ігоря його колеги – телеведуча проекту «Все буде добре» Надія Матвєєва і тренер шоу «Зважені та щасливі» В’ячеслав Узелков!

Ведуча Надія Матвєєва:

«Дорогий Ігорь, я тобі бажаю, насамперед, щоб до твоєї гармонійної краси і прекрасної форми додалося ще й відчуття безперервного кохання. Щоб ти знайшов ту саму, яка подарує тобі відчуття щастя, буде завжди поруч з тобою і, звичайно, буде в прекрасній фізичній формі, адже для тебе це важливо. З днем ​​народження, хай у тебе все буде чудово!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Худнемо за 4 хвилини! Поради тренера Ігоря Обуховського.

Тренер та інтернаціональний чемпіон з боксу В’ячеслав Узєлков:

«Ігор, я хочу тебе привітати з днем ​​народження і побажати найголовнішого – здоров’я, терпіння і вірних людей поруч. Працюючи з тобою пліч-о-пліч я зрозумів, що ти – дуже хороша людина. Залишайся таким же і не опускай планку! Ти – дуже сильний і дійсно впевнений у собі, тому я бажаю, щоб ці твої якості тільки примножувалися».