Кулінарні подорожі Ектора Хіменес-Браво Полтавщиною

Все буде добре

Дивіться сьогодні (6 квітня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

КУЛІНАРНІ ПОДОРОЖІ ЕКТОР ХІМЕНЕС-БРАВО ПО УКРАЇНІ! СЕКРЕТИ ВЕЛИКОДНІ СТРАВИ ПОЛТАВЩИНИ

Любов до кулінарії підштовхнула Ектора Хіменес-Браво на подорож по Україні в пошуках традиційних і незвичайних великодніх страв! Сьогодні разом з Ектором ми опинимося в Полтавській області, в гостях у бабусі Дусі, щоб навчитися готувати дивовижні пиріжки, рецепт яких вже не одне покоління передає з вуст у вуста і тримається в найсуворішому секреті! Чи вдасться Ектору його розкрити? Дивіться самі!

Хочете схуднути – навчитеся тримати рівновагу! Худнемо за прикладом співачки Пінк!

Ви в пошуці ефективного способу схуднення, який би не припускав активного фізичного навантаження? Тоді комплекс вправ на розвиток рівноваги, завдяки якому співачка Пінк підтримує свою фігуру у відмінній формі точно для вас!

Всі подружки будуть просити у вас рецепт фісташкової паски!

Хочете, щоб ваша паска виділялася серед інших і здивувала всіх гостей без винятку? Приготуйте його з фісташками! А фіналістка 4 сезону «МайстерШеф» Ксенія Мансирова сьогодні розповість, як за допомогою фісташок зробити паску вишуканим десертом!

Удачу і благополуччя в будинок принесе Великодній вінок!

Великодній вінок має потужну енергетику і здатний залучити благополуччя, здоров’я та удачу на цілий рік! Сьогодні мольфарка Магдалена розкриє всі тонкощі створення оберегу для всієї родини, а Ольга Волкова підкаже, як зробити великодній вінок ще й гарним доповненням інтер’єру.

КОНКУРС ПИСАНОК ВІД НАРОДНИХ ЕКСПЕРТІВ

Зробити великодні яйця оригінальними просто – впевнена наш народний експерт Лілія, яка сьогодні навчить за допомогою звичайної газети робити крашанки по-справжньому чарівними! Приєднуйтесь!

Астропрогноз

Сьогодні мольфарка Магдалена розповість про сюрпризи, які приготував тиждень для кожного із знаків зодіаку, а також відкриє таємницю того, який предмет за слов’янським гороскопом буде завжди притягувати щастя у ваше життя!