Нова великодня рубрика від Ектора Хіменес-Браво! Кулінарні подорожі Україною

Все буде добре
Любов до кулінарії підштовхнула Ектора Хіменес-Браво на подорож по Україні в пошуках традиційних і незвичайних великодніх страв! Але щоб дізнатися великодні секрети українських господинь, йому доведеться подолати безліч перешкод – подоїти корову, нарубати дрова, зловити півня і навіть прибрати в свинарнику! Дивіться, чи впорається відомий кулінар з цими завданнями.
У понеділок разом з Ектором ви опинитеся в Полтавській області в гостях у бабусі Дусі, щоб навчитися готувати дивовижні не черствіючі пиріжки, рецепт яких вже не одне покоління передається з вуст у вуста і тримається в найсуворішому секреті! Чи вдасться Ектору його розкрити? Дивіться у відео!
У вівторок, щоб навчитися готувати справжній український борщ, Ектор Хіменес-Браво відправився на Чернігівщину в пошуку однієї дивовижної жінки, яка готує його краще за всіх в околиці! Чи навчиться Ектор всім тонкощам чернігівського борщу з рибою, і чим закінчиться його подорож, дивіться у відео!
У середу Ектор відвідає шумну Одесу! Іменитому шеф-кухарю доведеться не тільки дізнатися рецепт пасхального рибного пирога, а й спробувати помирити двох подруг! Чим усе закінчиться, дивіться у випуску!
У четвер шеф-кухар опиниться на Західній Україні. Але його приведе туди не тільки бажання нарешті навчитися готувати справжню українську домашню ковбасу, а й місія в ім’я кохання! Чи вдасться Ектору пізнати всі тонкощі приготування пікниці і умовити майстра зробити прикрасу для своєї коханої, від якої залежить, чи погодиться вона поїхати з ним до Колумбії знайомитися з мамою, ви побачите у випуску!