Як швидко відростити волосся?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (21 квітня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Як примирити свекруху і невістку?

Свекруха має свою думку з будь-якого питання, що стосується вашої родини, і постійно дратує «слушними» порадами? Чи, може, невістка невдячно ставиться до будь-яких спроб допомогти приготувати вечерю або прибрати в будинку? Сьогодні психолог Наталя Холоденко розповість, що напевно примирить вічних суперниць і зробить їх близькими подругами!

Знімаємо втому за 10 хвилин! Самомасаж ніг

Після насиченого дня ноги гудуть і знемагають від втоми? Масажист Олена Ткаченко знає, як подарувати своїм ніжкам друге дихання за 10 хвилин! Не пропустіть дізнатися всі тонкощі самомасажу, який приємно здивує вас своєю простотою і ефективністю!

Салат з селерою – 2 в 1!

Ламаєте голову над тим, що корисного і вітамінного можна приготувати, поки немає сезонних овочів і фруктів? Фіналістка всесвітнього конкурсу краси «Міс Всесвіт-2014» Діана Гаркуша сьогодні навчить готувати легкий салат з селерою, який не тільки забезпечить організм вітамінами, а й про фігуру подбає!

Як швидко відростити волосся?

Здорове довге волосся – мрія кожної жінки, сьогодні володарка найдовшого волосся України – Ганна Гнатюк, поділиться трьома секретами, які допоможуть вам без дорогих та розрекламованих шампунів і масок відростити довгу, блискучу і красиву шевелюру!

Як не втратити нерви, здоров’я і гроші, користуючись громадським транспортом? Права пасажирів

Громадський транспорт раз у раз забирає у вас нерви, здоров’я і гроші? Адже наглухо забиті маршрутки і транспорт, що давно потребує ремонту, може забрати у вас і життя! Сьогодні юрист Михайло Присяжнюк поділиться хитрощами, завдяки яким ви зможете домогтися відшкодування збитку і справедливого покарання винних, а так само як користуватися послугами громадського транспорту, і при цьому залишитися в живих!