Як приручити гроші? Поради Хаяла Алекперова

Все буде добре

Щоб гаманець завжди був набитий різноманітними купюрами, достатньо знати кілька хитрощів, якими із задоволенням погодився поділитися двічі переможець «Битви екстрасенсів» Хаял Алекперов.

Перш за все, слід пам’ятати, що багатство не приходить саме по собі – для цього необхідно докладати зусилля. Безумовно, є талісмани, які позитивно впливають на фінансову складову життя, проте просто сидіти з оберегом і чекати, коли ж на голову зваляться пачки грошей не варто. Потрібно багато старатися. Не слід відразу ж тринькати зароблені гроші. Поставте собі мету і трудіться заради неї. Об’єктивно оцінюйте свій дохід та розтрати.

Існують талісмани, які допомагають людині уникнути обману, аварій і хвороб, через які, власне, нерідко і доводиться розщедрюватися. Найкращим оберегом вважається аметист – саме він впливає на прийняття правильного рішення, як же все-таки розпорядитися грошима.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як захиститися від фінансових невдач і залучити гроші?

аметист

Пам’ятайте: не варто після заходу сонця займати в борг. Також, якщо ви на вулиці виявили на землі монети, не слід їх піднімати – вони можуть бути заряджені негативною енергетикою.

Представникам вогняної (Овен, Лев, Стрілець) і земної (Діва, Козеріг, Телець) стихій краще зберігати гроші в гаманці чорного відтінку. Тим же, хто відноситься до водного (Рак, Скорпіон, Риби) і повітряного (Терези, Близнюки, Водолій) типам, бажано зупинити свій вибір на гаманцях червоних тонів – ці кольори допоможуть кожному із знаків залучити заповітні купюри.

А ось складати готівку лицем до лиця, в порядку зростання і т.д. не варто. Як би там не було, ви все одно їх витратите, тому ритуал виявиться безглуздим.

Ставтеся до грошей з повагою, радійте, коли вони з’являються і не засмучуйтеся, якщо з ними доводиться розлучатися. Така установка не тільки збереже ваші нерви, а й залучить нові фінанси.