Нова рубрика з Ромою Мєдним: героїня-незаймана

Все буде добре

Дивіться сьогодні (25 травня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Контракт з Ромою Мєдний. Незаймана

За допомогою до Романа Мєдного звернулася 28-річна Анна Агапова: через повну відсутність смаку й уміння одягатися, дівчина не може побудувати особисте життя. Незважаючи на вік, у Ані ніколи не було стосунків з чоловіками. Але чи наважитися вона підписати контракт після того, як дізнається, які три секретні завдання їй доведеться пройти? Не пропустіть найцікавішого!

ТИЖДЕНЬ ЗОРЯНОГО СПОРТУ: Йога для бадьорості

Насилу встаєте вранці і цілий день хочете спати? Приєднуйтесь до нашого тренування! Акторка серіалу «Коли ми вдома» Альона Алимова сьогодні поділиться власним комплексом вправ йоги, які всього за 5 хвилин нададуть заряд бадьорості на цілий день і навіть допоможуть позбутися зайвих сантиметрів на талії!

Короп по-сичуанськи

Ви дуже любите коропа, але терпіти не можете діставати з нього кісточки? Візьміть на замітку коропа по-сичуанськи за рецептом Сергія Калініна, ця страва здивує вас своїм неповторним смаком і оригінальним способом обробки риби – ви позбудетеся від кісточок в два рахунки!

Швидкий і корисний десерт на сковорідці, від якого ви не зможете відірвати своїх дітей торт «Смарагдова-черепашка»

У магазинних тортах неймовірна кількість шкідливого барвника, а вам хочеться порадувати дитину неодмінно яскравим і святковим десертом? Сьогодні Марина Шевченко розповість, як за півгодини приготувати барвистий і корисний торт «Смарагдова-черепашка», який припаде до душі і дітям, і дорослим!

Ігри в ліжку або як не зруйнувати свій шлюб експериментами

Ваше інтимне життя стало одноманітним і нудним, і ви готові зважитися на купівлю іграшок в секс-шопі і найнеймовірніші експерименти в ліжку? Деякі з них можуть стати причиною розлучення, упевнений експерт-сексолог Микола Бойко! Які ігри руйнують шлюб, будемо сьогодні з’ясовувати разом з Михайлом Присяжнюком і Анітою Луценко!

Астропрогноз 12 стільців

Давно мрієте поліпшити свій добробут? Екстрасенс Хаял Алєкпєров впевнений – вам допоможуть 12 стільців! Саме в них ховаються предмети, які підкажуть кожному із знаків зодіаку, що необхідно зробити на цьому тижні, щоб привернути до себе прибуток!