Як реанімувати кухонний рушник? Найефективніші способи!

Все буде добре

Дивіться сьогодні (11 червня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Цикл рубрик: Ви більше ніколи не будете самотньою! Унікальні секрети знайомства з чоловіками. Частина 1: на вулиці

Телеведуча Даша Трєгубова готова довести – познайомитися з гідним чоловіком можна де завгодно! А допоможе вам у цьому пляшка мінеральної води! Сьогодні ви дізнаєтеся, як це працює, а Григорій Решетник та Олексій Трітенко проаналізують дієвість способів!

Ви помолодієте на 5 років за допомогою комплексу мімічної зарядки для обличчя!

Хочете помолодшати? Завдяки мімічній зарядці вам це вдасться без дорогих кремів і косметологів! Спеціаліст з фейсбілдінгу Євгенія Баглик покаже вправи, завдяки яким ваше обличчя завжди буде свіжим і підтягнутим.

Запечена курка з лимонним маслом

Хочете приготувати звичайну курку так, щоб всі гості просили у вас рецепт? Сьогодні Сергій Калінін покаже, як приготувати курку по-іспанськи з бадьорим цитрусовим ароматом і найніжнішим м’ясом! Така страва точно нікого не залишить байдужим!

Ектор переекзаменовує Микиту Моїсеєва

Півфіналіст проекту «МайстерШеф-4» Микита Моїсеєв покинув шоу через невдале качине філе! Після проекту він зайняв пост шеф-кухаря в одному з одеських ресторанів! Сьогодні Ектор на кухні проведе Микиті переекзаменування, а ви навчитеся готувати качку так, що всі рідні пальчики оближуть!

Маскуємо великий живіт речами з вашого старого гардероба! Секрети перевтілення!

Ваша найпроблемніша зона животик? Роман Мєдний впевнений, що це зовсім не привід ховатися під об’ємними балахонами і безформними речами! Сьогодні стиліст покаже, які речі з вашого гардеробу за допомогою невеликої хитрості зроблять недосконалості непомітними!

Топ-3 способів видалення плям з кухонних рушників

Кухонні рушники брудняться швидко, а от позбутися від плям і забруднення часто стає величезною проблемою, але тільки не для Сергія Калініна, Алли Ковальчук та Тетяни Литвинової! Сьогодні експерти перевірять найпопулярніші способи реанімації кухонних рушників і виберуть найкращий!