Тест-драйв: як відмити батареї до блиску?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (16 червня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Як вибрати безпечний килимок для ванної

Неправильно підібраний килимок для ванної загрожує обернутися малоприємними проблемами – появою грибків і травмонебезпечністю. Сьогодні серед п’яти найбільш популярних килимків наші експерти – Костянтин Грубич і Оксана Вольська визначать ті, яким точно не місце у вашій квартирі.

Вправи для жіночого здоров’я

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 75% жінок схильні до різних гінекологічних проблем! Але всього п’ять простих вправ від головного гінеколога країни – Людмили Шупенюк здатні вберегти вас від наслідків! Приєднуйтесь до нашого тренування!

Встигніть заготовити в сезон! Корисне і оригінальне варення!

Один з наших постійних глядачів – Євген Клопотенко, кинув виклик Аллі Ковальчук! Женя впевнений, що одна з кращих кулінарів країни ні за що не здогадається, з чого зроблене варення, рецепт якого він придумав спеціально для «Все буде добре»!

Шлях до серця Олега Гопаци через його шлунок

З усіх дівчат, які боролися за серце фіналіста шоу «Зважені та щасливі» Олега Гопаци, хлопець наосліп вибрав трьох, а після запросив кожну з них на побачення, яке й допомогло йому визначитися остаточно. Сьогодні ви познайомитеся з обраницею Олега і навчитеся готувати страву, яка впевнено підкорює чоловічі серця!

Окуляри як від Dolce & Gabbana обійдуться вам в 15 грн!

Сонцезахисні окуляри – невід’ємний аксесуар літа, але на покупку нових у вас не вистачає коштів? Не впадайте у відчай, сьогодні Ольга Волкова навчить робити ультрамодний захист від сонця як з колекції Dolce & Gabbana всього за 15 гривень!

Вимиваємо найпроблемніші зони нашої квартири – радіатор

Відмити дочиста чавунні батареї в квартирі – робота дуже копітка, але тепер ви будете витрачати на неї мінімум часу і зусиль! Михайло Присяжнюк та В’ячеслав Узелков разом зі своїми дружинами сьогодні протестують найпоширеніші способи миття батарей, щоб допомогти визначити найбільш простий, швидкий і ефективний метод!