Кулінар Ігор Місевич відкрив український ресторан у Польщі

Все буде добре

Кулінарний експерт «Все буде добре» і «Все буде смачно» Ігор Місевич став шеф-кухарем польського ресторану української кухні IF! Ексклюзивно для сайту СТБ улюблений кулінар глядачів розповів, як йому вдалося втілити свою мрію в життя, які фірмові страви подають у закладі та його подальшу роботу на СТБ.

Ігоре, як вам вдалося відкрити заклад української кухні в іншій країні?

По-перше, було бажання, по-друге – однодумці і звичайно допомога професійних архітекторів! Пропозиція стати шеф-кухарем цього ресторану поступила мені ще в жовтні 2014 року. І я погодився, адже завжди мріяв просувати українську кухню! Я сподіваюся, що це лише початок мережі ресторанів IF у Європі. Хоч це й інша країна, але якщо готуєш з любов’ю і маєш бажання, то все вийде.

мисевич

С коллегами по ресторану

Відкриття відбулося зовсім нещодавно – 5 червня. Чи багато людей відвідали IF за цей час?

Відвідувачів поки що не дуже багато. Але ми ще не доробили літню площадку! А оскільки ресторан розташований на березі Балтійського моря, то це має збільшити кількість охочих скоштувати наші страви. До речі, всі, хто вже побував, дуже задоволені і відгукуються лише добрим словом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свинячі реберця з карамелізованими яблуками від Ігоря Місевича.

В ресторані українська кухня, чи багато земляків вже навідались до вас?

В основному заходять поляки, німці, білоруси… Українці ж поки що тільки у Facebook відписуються та обіцяють завітати.

мисевич

Новый ресторан в городе Сопот

Розкажіть, які фірмові та традиційні страви подаються у ресторані?

Бануш з грибами, вареники з картоплею та пармезаном, вареники з кроликом з пармезановим соусом і, звісно, тартар із сала. А ще в нас подається фірмовий салат IF в’ялена куряча грудка під шубою та фірмовим соусом. Я та команда готуємо всі страви власними руками: домашній сир, наливки, квас, в’ялене м’ясо, ковбаски і т. д. я вважаю, що наш бануш краще палєнти, а правильно зроблені вареники з гарним соусом набагато смачніші за равіолі! Тому у нас здорова та оновлена українська кухня!

мисевич

Запечене порося у ресторані IF

Як збираєтесь поєднувати роботу в ресторані та зйомки на СТБ?

Я сподіваюся, що СТБ не буде забувати про мене, а я – про нього. Мене можна побачити щосуботи з прекрасним майонезом. Я СТБ не зраджую! І знаю та впевнений, що все буде добре.