Стиліст Роман Мєдний повідав про модні тенденції літа 2015

Все буде добре

Кращий стиліст України Роман Мєдний розповів, що модно носити цього літа! А ще він повідав, чи дотримуються українки світових тенденцій.

Цього літа у світі моди переважає стиль 70-х років: жіночність образів, легка колірна палітра, колірні принти, сукні халати, сукні із захватом, максі-довжина, завищена талія і т. д. Навіть у волоссі і в макіяжі можна побачити ті ж тенденції, тобто стиль, який був в тренді під час десятиліття свободи і еклектики. Наприклад, присутні яскраві стрілки і навіть стрілки-омбре (2-3 відтінків), які плавно переходять з одного відтінку в інший. У зачісках переважає так званий стиль бохо, тобто трохи розпатлані великі локони або коси.

Блек Лавли

Блейк Лайвли с прической бохо

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наймодніші злиті купальники 2015.

Також стиліст зізнався, що Україна в якомусь плані відстає роки на два від світових тенденцій. Але він бачить і позитивні зміни в стилі українок! Він стверджує, що сучасне покоління молодих дівчат більше дотримується модних тенденцій кожного сезону, у них менше кітчу одязі, і вони більше цікавляться тим, що відбувається в модних колах.