Як зшити блузу з ситцю за 90 грн?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (23 червня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Топ-3 брудних місця на кухні, які вас вбивають

Ви ретельно стежите за порядком на кухні і переконані, що там панує стерильна частота? Мікробіолог Оксана Вольська запевняє – насправді на вашій кухні існують мільйони бактерій, які можуть бути причиною постійних хвороб у вас і ваших дітей! Як знайти і знешкодити їх, дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

15 хвилин в день – і ваші ікри зваблять будь-якого чоловіка

Всі будуть обертатися вам услід, якщо ви почнете по 15 хвилин на день займатися спеціальним комплексом для ніг від засновниці власної танцювальної школи – Олени Пуль! Ваші ікри стануть неймовірно спокусливими! Приєднуйтесь!

Дуже смачні млинці з зеленою цибулею та кінзою за 10 хвилин

Пучок зеленої цибулі містить величезну кількість вітамінів, от тільки з’їсти його за раз навряд чи вийде. Але сьогодні Ектор Хіменес-Браво поділиться рецептом супервітамінних млинчиків-равликів з зеленою цибулею! За власним рецептом його мами!

Печиво Мадлени

Тепер ви з легкістю можете порадувати рідних свіжою випічкою на сніданок! Лілія Ребрик поділиться рецептом королівського печива Мадлен! Процес його приготування займе всього лише 20 хвилин! А інгредієнти для печива точно знайдуться на вашій кухні!

Хочете мати ідеальну зачіску весь день? Заплетіть косу!

Заплетена коса – відмінний варіант як для буденної, так і для святкової зачіски. До того ж, волосся буде ідеально укладені, і вам не доведеться постійно поправляти їх. Сьогодні Роман Мєдний влаштує тест-драйв кіс від світових дизайнерів, щоб ви могли вибрати для себе оптимальний варіант!

Літня блуза з ситцю

У вас намічається урочиста подія, а грошей на нову річ ніяк не викроїти? Не турбуйтеся! Сьогодні Ольга Волкова покаже, як своїми руками зшити ошатну блузку з ситцю, яка обійдеться всього в 90 гривень!

Ви навіть не підозрюєте, а ваш кіт може померти від спеки!

Влітку від спеки страждаємо не тільки ми, але й брати наші менші. От тільки ризик отримати тепловий удар, навіть у квартирі, у кішок значно вище! Як врятувати улюблену тварину і правильно надати йому першу допомогу при перегріві, розповість ветеринар Олеся Ратушна!