Суперзасіб від зморшок і пігментних плям з огірків і м’яти

Все буде добре

Дивіться сьогодні (25 червня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Жіночі конфлікти

Ви та ваші близькі часто хворієте, у родині конфлікти й з грошима почалися проблеми? Це може бути наслідком руйнуючої заздрості в вашу сторону! Як захистити себе та близьких від її негативного впливу, розкажуть наші експерти – психолог Анна Кушнерук та екстрасенс Олена Курилова! А також поділяться своїм досвідом боротьби з заздрісникам – Ольга Сумська та Алла Ковальчук!

Зарядка на дитячому майданчику

Граючи з дитиною на дитячому майданчику можна прибрати живіт, підтягнути сідниці та груди! Це готовий сьогодні довести талановитий хореограф, танцюрист й люблячий тато – Андрій Дикий. А навколишні навіть не помітять, що ви робите вправи!

Пиріг без тіста з сезонними овочами заощадить час навіть багатодітній мамі!

Ви мрієте економити час на готуванні? Тоді приєднуйтесь! Сьогодні Тетяна Литвинова навчить пекти пиріг без борошна, дріжджів і взагалі без тіста всього за 10 хвилин! Вам більше не доведеться весь день клопотати біля плити, щоб досхочу нагодувати рідних!

Суперзасіб від зморшок та пігментних плям росте у вас на грядці!

Навіть якщо все літо ховатися від сонечка, це все одно не врятує нашу шкіру від негативного впливу УФ-променів – шкіра страждає, висушується, з’являються пігментні плями та зморшки. Але Ольга Метельська знає, як зволожити та відбілити шкіру за допомогою маски зі звичайних огірків і м’яти!

Цикл «Не в красі щастя»

Впевнені в тому, що яким би багатим не був внутрішній світ, чоловіки в першу чергу цінують зовнішність? Тоді вам просто необхідно знати секрети жінки, яка, не маючи вражаючої краси, зуміла завоювати одного з найсексуальніших співаків сучасності Стінга! Як їй це вдалося, розповість психолог Наталя Холоденко!